calendar

01.23.19 - JACOPO DI TONNO

01.24.19 - ENRICO DINDO

02.19.19 - JACOPO DI TONNO

02.26.19 - FRANS HELMERSON

02.27.19 - AFRANS HELMERSON

03.21.19 - JACOPO DI TONNO

03.29.19 - ENRICO DINDO

04.19.19 - ANDREA AGOSTINELLI

05.10.19 - ENRICO DINDO

05.24.19 - ANDREA AGOSTINELLI

06.16.19 - MASSIMO POLIDORI

06.17.19 - MASSIMO POLIDORI

06.19.19 - ENRICO DINDO

06.21.19 - ANDREA AGOSTINELLI

07.28.19 - JACOPO DI TONNO

07.29.19 - ENRICO DINDO

09. 3.19 - JACOPO DI TONNO

09.10.19 - ENRICO DINDO

09.23.19 - JACOPO DI TONNO

10. 8.19 - ENRICO DINDO

10.12.19 - ASIER POLO

10.13.19 - ASIER POLO

10.18.19 - ANDREA AGOSTINELLI

10.28.19 - ENRICO DINDO (recover february)

11. 6.19 - ENRICO DINDO

11.15.19 - ANDREA AGOSTINELLI

12. 3.19 - ENRICO DINDO

12. 6.19 - ANDREA AGOSTINELLI

Class 2019

Leonardo Ascione

Giacomo Cardelli

Claudio Casolino

Alessandra Doninelli

Antonio Pellegrino

Caterina Vannini

Michal Zielinsky

 

Class 2018

Federico Bianchetti

Stefano Beltrami

Cosimo Carovani

Zoltan Despond

Giovanni Landini

Matilde Michelozzi

Ettore Pagano


Class 2017

Giovanni Crivelli 

Ilario Fantone

Fabio Fausone

Rosette Kruisinga

Anna Minten

Manuel Moro Peruyera

Gabriele Pellegrini 


Class 2016

Ivan Siso Calvo

Lorenzo Cosi

Ilario Fantone

Giovanni Inglese

Enrico Mignani

Anna Minten

Andrea Rigano

Francesco Stefanelli

 

Class 2015

Valerio Cassano

Enrico Graziani

Giovanni Inglese

Enrico Mignani

Theophane Ramet

Valeria Sirangelo

Francesco Stefanelli

 

Class 2014

Eduardo Dell’Oglio

Francesco Martignon

Ana Mula Perez

Martina Romano

Ludovica Rana

Valeria Sirangelo

 

Class 2013

Amedeo Cicchese

Luca Colardo

Eduardo Dell’Oglio

Elsa Dorbath

Marija Drincic

Francesca Fiore

Matjas Mayor

Luca Magariello 

Ludovica Rana

Matteo Tabbia

 

Class 2012

Amedeo Cicchese (Italia)

Eduardo Dell'Oglio (Italia)

Maija Drincic (Italia)

Francesca Fiore (Italia)

Peter Hudler (Austria)

Hyoung-Joon Jo (Corea)

Luca Magariello (Italia)

Matyas Major (Ungheria)

Ludovica Rana (Italia)

Yuram Ruiz Garcia (Venezuela)

Matteo Tabbia (Italia)

Michal Zielinski (Polonia)