calendar

09.21.21 - ENRICO DINDO

09.29.21 - JENS PETER MAINTZ

09.30.21 - JENS PETER MAINTZ

10.12.21 - ENRICO DINDO

11.19.21 - ENRICO DINDO

12.14.21 - ENRICO DINDO

01.24.22 - ENRICO DINDO

02. 5.22 - ASIER POLO

02. 6.22 - ASIER POLO

02.21.22 - ENRICO DINDO

03.21.22 - ENRICO DINDO

04. 5.22 - ENRICO DINDO

05. 3.22 - FRANS HELMERSON

05. 4.22 - FRANS HELMERSON

05.21.22 - ENRICO DINDO

06.13.22 - ENRICO DINDO

PRINCIPAL CLASS 2020


ASSISTENTS CLASS 2020



Class 2019

Leonardo Ascione

Giacomo Cardelli

Claudio Casolino

Alessandra Doninelli

Antonio Pellegrino

Caterina Vannini

Michal Zielinsky

ASSISTENTS CLASS 2019

Cavallazzi Andrea

Ferrante Gabriele

Maria Clara Mandolesi

Nucci Rachele

Vannoni Caterina

 

Class 2018

Federico Bianchetti

Stefano Beltrami

Cosimo Carovani

Zoltan Despond

Giovanni Landini

Matilde Michelozzi

Ettore Pagano

ASSISTENTS CLASS 2018

Baravelli Benedetta

Bollettini Sofia

Nucci Rachele

Preitano Leonardo

Tamburini Francesco


Class 2017

Giovanni Crivelli 

Ilario Fantone

Fabio Fausone

Rosette Kruisinga

Anna Minten

Manuel Moro Peruyera

Gabriele Pellegrini 


Class 2016

Ivan Siso Calvo

Lorenzo Cosi

Ilario Fantone

Giovanni Inglese

Enrico Mignani

Anna Minten

Andrea Rigano

Francesco Stefanelli

 

Class 2015

Valerio Cassano

Enrico Graziani

Giovanni Inglese

Enrico Mignani

Theophane Ramet

Valeria Sirangelo

Francesco Stefanelli

 

Class 2014

Eduardo Dell’Oglio

Francesco Martignon

Ana Mula Perez

Martina Romano

Ludovica Rana

Valeria Sirangelo

 

Class 2013

Amedeo Cicchese

Luca Colardo

Eduardo Dell’Oglio

Elsa Dorbath

Marija Drincic

Francesca Fiore

Matjas Mayor

Luca Magariello 

Ludovica Rana

Matteo Tabbia

 

Class 2012

Amedeo Cicchese (Italia)

Eduardo Dell'Oglio (Italia)

Maija Drincic (Italia)

Francesca Fiore (Italia)

Peter Hudler (Austria)

Hyoung-Joon Jo (Corea)

Luca Magariello (Italia)

Matyas Major (Ungheria)

Ludovica Rana (Italia)

Yuram Ruiz Garcia (Venezuela)

Matteo Tabbia (Italia)

Michal Zielinski (Polonia)